Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!  Proszę zapoznaj się z Dyrektywa Parlamentu Europejskiego oraz Polityką Prywatności.
Sprawozdania GUS - Archiwum


GUS - archiwum

Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty – Białołęka, zwraca się z prośbą
o wypełnienie sprawozdania Z-03 o zatrudnieniu i wynagrodzeniach za trzeci kwartał 2012 roku celem przedłożenia w GUS.

Powyższe sprawozdanie należy złożyć bezpośrednio w Referacie Płac i Ubezpieczeń Społecznych u Pani Krystyny Walkiewicz w terminie do dnia 8 października 2012 roku ( poniedziałek ). 

Załączniki:
Pobierz plik (Z-03_3.pdf)Sprawozdanie Z-03 2012r165 kB859 Pobieranie2015-06-29 08:34

Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty – Białołęka, zwraca się z prośbą o wypełnienie sprawozdania Z-03 o zatrudnieniu i wynagrodzeniach za drugi kwartał 2012 roku celem przedłożenia w GUS.

Powyższe sprawozdanie należy złożyć bezpośrednio w Referacie Płac i Ubezpieczeń Społecznych u Pani Krystyny Walkiewicz w terminie do dnia 4 lipca 2012 roku ( środa ) .

Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty – Białołęka, zwraca się z prośbą o wypełnienie sprawozdania Z-03 o zatrudnieniu i wynagrodzeniach za pierwszy kwartał 2012 roku celem przedłożenia w GUS.

 Powyższe sprawozdanie należy złożyć bezpośrednio w Referacie Płac i Ubezpieczeń Społecznych u Pani Krystyny Walkiewicz w terminie do dnia 6 kwietnia  2012 roku ( piątek ) .

logo umbaner bipsejm rpban zus

ban udban belogo menban ko

ban cieban gusban citimf